Loading...

Menu

Oferta szkoleniowa

Współczesna gospodarka niepostrzeżenie wkroczyła w nową rzeczywistość – dziś komputery i urządzenia mobilne połączone z internetem stały się nieodłącznym towarzyszem dla większości z nas. Siłą rzeczy wymusiło to zmiany nie tylko w naszych codziennych przyzwyczajeniach, ale i w organizacji pracy zawodowej.

Nasza oferta szkoleniowa została opracowana tak, by przekazywana przez naszych trenerów i szkoleniowców wiedza była na czasie i była w maksymalnym stopniu praktyczna – tak by uczestnicy mogli je z powodzeniem wykorzystać zarówno w pracy, jak w codziennym życiu.

 

Gdzie szkolimy? 

Działamy na obszarze całej Polski, organizujemy szkolenia zarówno bezpośrednio u klienta jak i zdalnie za pośrednictwem internetu.  Służymy przy tym pomocą w wynajęciu sali, dysponujemy kontaktami do firm udostępniających w pełni wyposażone sale szkoleniowe w takich miastach jak:

Kraków

Rzeszów

Katowice

Krosno

Jasło

Kursy komputerowe

Poziom podstawowy

podstawowa obsługa komputera, podstawowe programy i umiejętności pozwalające zacząć korzystać z komputerów

Poziom zaawansowany

Kurs dla osób, które już opanowały obsługę komputerów i chcą nabyć nowych umiejętności praktycznych do pracy i do domu.

Obejmuje naukę zaawansowanego wyszukiwania informacji w sieci, zdobywania wiedzy i samoedukacji online, obsługę pakietów biurowych, podstaw e-commerce, rozwiązywania problemów z komputerami a także zasad bezpieczeństwa korzystania z sieci, praw autorskich i majątkowych

 

Szkolimy i egzaminujemy w międzynarodowych standardach: ECCC, ECDL, IC4

Obsługa pakietów biurowych

Kurs obejmuje pakiety biurowe MS Office, OpenOffice oraz pakiet biurowy Google

Edytory tekstu (MS Word, OpenOffice Writer)

Arkusze kalkulacyjne (MS Excel, OpenOffice Calc)

Prezentacje (MS Power Point, OpenOffice Impress)

 

Zobacz także: Szkolenia Excel – oferta dla firm i osób indywidualnych

E-administracja

Kurs przeznaczony szczególnie dla pracowników administracji publicznej, uwzględnia bieżące zmiany w systemach administracji państwa w tym rządowych projektów cyfryzacyjnych. Ponadto kurs zawiera przegląd cyfrowych narzędzi do pracy w nowoczesnym biurze ze szczególnym naciskiem na wymianę plików i bezpieczeństwo przechowywanych informacji (praca w chmurze, ochrona danych osobowych, cyberbezpieczeństwo, bezpieczeństwo informacji).

Ochrona danych osobowych

kwestie prawne związane z przechowywaniem i zarządzaniem danymi osobowymi po zmianach prawnych jakie nastąpią po maju 2018 roku (RODO)

E-commerce

to fundament nowej gospodarki, podczas kursu nauczymy uczestników podstaw handlu i działalności komercyjnej w sieci, przedstawimy działanie najważniejszych narzędzi i platform handlowych, podzielimy się wiedzą na temat regulacji prawnych związanych z prowadzeniem sprzedaży za pośrednictwem internetu

Social media

kiedyś wszyscy mieli konto na Naszej Klasie, dziś niepodzielnie rządzi Facebook, ale czy to koniec ewolucji mediów społecznościowych? Na ile tak naprawdę znamy samego Facebooka? Jakie oferuje możliwości i jak docierać do odbiorców? Podczas oferowanego przez nas kursu nauczymy uczestników możliwości jakie oferują kluczowe dziś media społecznościowe, pokażemy jak je obsługiwać, ale też przede wszystkim jako komunikować się z odbiorcami.

Blogi i komunikacja w świecie cyfrowym

blog to dziś jedno z najważniejszych mediów – służy jako narzędzie komunikacji przedsiębiorstw, autopromocji, ale też co raz częściej źródło zarobku. Podczas oferowanego przez nas kursu pokażemy jak zbudować od podstaw blog, jak nim zarządzać, jak dotrzeć do czytelników, ale także jak docierać do źródeł finansowania i reklamodawców

Cyfrowe rozwiązania dla organizacji pozarządowych

dysponujemy wieloletnim doświadczeniem we współpracy z organizacjami pozarządowymi, służymy specjalnym pakietem szkoleniowym dla wszystkich NGO: fundacji, stowarzyszeń, nieformalnych grup lokalnych, które chciałyby poprawić swoją obecność w sieci i dotrzeć do nowych odbiorców i darczyńców.

Grafika komputerowa i obróbka zdjęć

Kurs obróbki i przygotowania projektów graficznych – od prostych projektów graficznych po zaawansowaną obróbkę i postprodukcję zdjęć.

Kurs obejmuje pakiet Adobe Suite (Adobe Photoshop, Adobe InDesign)

Indywidualne pakiety szkoleń

Powyższe pakiety szkoleniowe mogą zostać dowolnie zmodyfikowane dla potrzeb naszych klientów. Jeśli są Państwo zainteresowani przygotowaniem odrębnego programu prosimy o informacje.