Loading...

Menu

Oferta szkoleniowa na rok 2018

Oferta szkoleniowa na rok 2018

by LupusPR, 2 stycznia 2018

Mijający rok 2017 zgodnie z oczekiwaniami przyniósł nam wiele wyzwań związanych ze zmieniającymi się trendami cyfrowej gospodarki. Z nabytych doświadczeń wysunęliśmy odpowiednie wnioski i na tej podstawie przygotowaliśmy aktualizację dotychczasowej oferty szkoleniowej.

Nowe wymagania dla pracowników administracji państwowej i samorządowej

Dużym wyzwaniem w nadchodzącym roku będą z pewnością zmiany jakie czekają administrację państwową w związku z kolejnymi wdrożeniami realizowanymi przez Ministerstwo Cyfryzacji. Już od Nowego Roku można na przykład dokonać meldunku drogą elektroniczną, za pośrednictwem portalu Obywatel.gov.pl, to zapewne nie koniec, gdyż w fazie testów są już m.in. mDokumenty czy zmiany w systemie PESEL a to wciąż zaledwie początek rewolucyjnych zmian w polskiej administracji. Z tego też powodu specjalnie dla pracowników sektora publicznego przygotowaliśmy specjalny program szkoleniowy poświęcony tematyce cyfryzacji.

 

RODO, czyli nowe, bardziej restrykcyjne przepisy o ochronie danych

Nowe zmiany są związane z dostosowaniem obecnych przepisów do wymagań prawa unijnego, ale też do nowych realiów związanych z cyfryzacją i upowszechnieniem dostępu do internetu. Firmy i instytucje publiczne muszą się do nich dostosować przed majem 2018 roku, stąd w ramach przygotowanego pakietu szkoleń przygotowaliśmy szereg informacji niezbędnych dla każdego, kto chce uniknąć ewentualnych problemów z prawem.

 

Z pełną ofertą szkoleniową można zapoznać się w dziale Szkolenia

No Comments


Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*