Loading...

Menu

Pozycjonowanie w Krośnie – dlaczego warto wybrać lokalną firmę?

Pozycjonowanie w Krośnie – dlaczego warto wybrać lokalną firmę?

by LupusPR, 2 sierpnia 2017

LupusPR to firma z Krosna oferująca usługi pozycjonowania stron dla przedsiębiorstw z Krosna i okolic. Wszystko na miejscu, z pełnym zrozumieniem tematu, potrzeb klienta, ale przede wszystkim lokalnej specyfiki. 

Rzut oka na Mapy Google (lub jakiekolwiek inne) dla mieszkańca danej okolicy dostarcza wielu użytecznych informacji, tak zwany „miejscowy” wie, z czyich usług korzystają mieszkańcy, którędy najszybciej i najłatwiej dojechać, wie też rzeczy, których nie ma w internecie. Czy podobną wiedzę może uzyskać jednak ktoś, kto w Krośnie był tylko przejazdem?

Pewne branże wymagają specjalnego traktowania, tak zwanego pozycjonowania lokalnego, czyli takiego, które uwzględnia niedużą odległość i możliwość szybkiego dojazdu dla osoby chcącej skorzystać z oferowanych usług.

Wiele branż celuje przede wszystkim do lokalnego klienta i zależy mu na tym by zaistnieć właśnie u miejscowych.   Wymieniać podobnych miejsc można bardzo długo, z jednej strony pozycjonowanie w Krośnie rozważyć powinny  bowiem restauracje, hotele czy obiekty turystyczne, ale także lokalne sklepy, zakłady fryzjerskie i kosmetyczne, serwisy samochodowe, gabinety lekarskie i kancelarie prawne.

Czym się różni pozycjonowanie w Krośnie od jakiegokolwiek innego?

Rozróżnijmy od siebie dwa zagadnienia: pierwsze to pozycjonowanie ogólne, przeznaczone dla klienta, który szuka odbiorców na dużym terenie, na przykład na terenie całej południowej Polski – oferuje swoje usługi do osób mieszkających zarówno na Podkarpaciu, jak i w Małopolsce i na Śląsku. Oczywistym jest, że taka osoba nie będzie zainteresowana pozycjonowaniem się na konkretne miasto, lecz będzie chciała by jej strona lub oferta była widoczna dla osób przebywających na znacznie większym terenie.

Inaczej sytuacja wygląda w przypadku pozycjonowania lokalnego, np. właśnie dla mieszkańców danego miasta czy powiatu. W Krośnie mieszka mniej niż 50 tysięcy ludzi, ale już nasz powiat liczy ponad 100 tys. mieszkańców a do tego dodać należy osoby, które przez te tereny przejeżdżają. Jak oni będą szukać zakładu mechanicznego, świetnej restauracji, miejsca na nocleg czy dobrego lekarza? Sięgną po telefon lub tablet i skorzystają z wyszukiwarki i prawie na pewno wybiorą jedną z kilku pierwszych ofert, bo i po co tracić czas na sprawdzanie 20 pozostałych skoro szukamy jednego?

Pozycjoner znający lokalną specyfikę, wie czego może szukać taki klient,zna lokalne portale informacyjne i często ma bezpośredni kontakt z lokalnymi dziennikarzami, wie także, jak dobrać słowa kluczowe pod lokalne oczekiwania z uwzględnieniem miejsc, gdzie przebywa najwięcej potencjalnych klientów. Nie mówiąc już o tym, że lokalny pozycjoner częściej się z klientem spotka i porozmawia o dalszych krokach, niż odległa firma, która pamiętać będzie przede wszystkim o przesłaniu comiesięcznej faktury.

 

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kampanii SEO bądź też do kontaktu bezpośrednio z nami.

No Comments


Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*